בניית אתרי מסחר אלקטרוני

אתר מסחר אלקטרוני - החנות הוירטואלית שלך

בניית אתרי מסחר אלקטרוני

אתר מסחר אלקטרוני - החנות הוירטואלית שלך

המסחר המקוון הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם פעם קניית מוצרים דרך האינטרנט עוררה חשד והססנות, הרי שהיום זו פעולה טבעית אותה מבצעים מליוני גולשים מדי יום.
פלוטו הקימה מערך פתרונות אינטרנט הכולל בניית אתרי מסחר אלקטרוני, הנועד לענות על צרכיהם של בעלי עסקים המעוניינים למכור באינטרנט. אנו שמים דגש על נוחות ממשק משתמש, אבטחה, עיצוב מושך ומזמין וטקסט שיווקי המותאם גם לגולש באתר וגם למונעי החיפוש (משם יגיעו אלייך הגולשים).

היום כל אחד יכול לבנות אתר, אבל בכל הנוגע לאתרי מסחר אלקטרוני, מדובר בעסק למקצוענים. האתר הוא החנות שלך ומהווה את הגורם ליצירת קשר ראשוני או הימנעות ממנו, של אילו שהנך מעוניין בקשר עמם. במקרה כזה, לא תוכל להרשות לעצמך להתפשר.

פלוטו מספקת שירותים של בניית אתרי מסחר אלקטרוני ומציעה את כל הנדרש להקמתם, תחזוקתם והצלחתם. אנו ננתח עבורך את קהל היעד, נגדיר את מטרות האתר, נאפיין אותו מבחינה טכנולוגית ועיצוב גראפי ונדאג לפרסום אתר המסחר האלקטרוני ולקידומו במנועי החיפוש.

בפלוטו נספק לך מערכת בניית אתרי מסחר אלקטרוני להקמת חנות וירטואלית חדשנית וידידותית למשתמש. תוכל לנהל אותה מכל מקום - מהבית, מהמשרד ואפילו כשאתה בחופש. החנות הוירטואלית היא התשובה המושלמת לצרכייך העסקיים.

מערכת המחסר האלקטרוני מאפשרת לנהל ולהציג כל מוצר ולמכור אותו לקונה (הגולש) באופן מידי ואינטראקטיבי - וכך לתת לו הרגשה כאילו הוא נמצא בחנות אמיתית.


מבחר דוגמאות לאתרי מסחר אלקטרוני שלנו:

 
אז למה אתה מחכה?
פנה אלינו עוד היום ונבנה לך את חנות החלומות, לחץ כאן:
 


קבוצת אתרים פלוס: