בניית אתר אינטרנט מצליח בשילוב קידום אתרים

בניית אתר אינטרנט מצליח בשילוב קידום אתרים

כידוע כמו בכל תחום עסקי, ללא תכנון מוקדם וראוי, יש סיכוי רב לכישלון. גם בעת בניית אתר אינטרנט יש לבצע מחקר מעמיק ויש לבצע הכנסת בסיס רחבה. כאשר מדובר על תכנון, מדובר על תכנון עסקי של האתר וכן תכנון העוסק במטרות האתר. במאמר זה נעסוק בתחום של קידום אתרים אורגני עבור אתרים שהם בתהליכי בנייה. רבים שואלים את עצמם מדוע צריך לחשוב על הקידום האורגני בעוד שהאתר בכלל אינו נמצא ברשת, במאמר זה נענה על שאלה זו.
לאחר שבחרתם חברה שתבנה עבורכם את אתר האינטרנט, בחרתם את כל המידע שהינכם רוצים שיופיע באתר אינטרנט, בחרתם את המודל העסקי של האתר אינטרנט, חשוב לדאוג להביא לו גולשים בעתיד! כאשר אנו מדברים על להביא תנועה לאתר בעתיד, אנו מדברים לרוב על תנועה ממנועי חיפוש, מירב התנועה לאתרי אינטרנט מגיעה כיום ממנועי החיפוש השונים. רוב אתרי האינטרנט מתבססים על תנועה ממנועי חיפוש, אין משנה אם מדובר באתר תדמיתי לרופא שיניים או אתר מידע בנושא כתיבת קורות חיים. בכל תחום בישראל ניתן לראות כי לפחות העמוד הראשון ולעיתים גם השני השלישי מלא באתרים שונים המקודמים על ידי חברות קידום אתרים.
חשוב כי תהליך הקידום אתרים (אין משנה אם מדובר בחברת קידום אתרים או פרילנסר בתחום) – ישולב בעת תהליך בניית האתר. קיימים בעלי אתרי אינטרנט רבים שטענו כי אין מה להשקיע בשילוב של חברת קידום אתרים בתהליך בניית האתר, הם טענו כי זה משהו שניתן לבצע לאחר מכן – בהמשך. התשובה הזו נכונה, אך שילוב איש קידום אתרים בתהליך בניית האתר יכול לחסוך עבורך כסף רב, ניתן לבצע את השינויים והתכנון של כל האספקטים השיווקים בעת תהליך ההקמה ולא לאחר שהאתר כבר קיים, ואז יש צורך בהוספת תקציב לשינויים באתר.
שילוב של איש קידום אתרים, יכול לעזור לאתר להופיע מהר יותר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות. כידוע תהליך קידום אתרים אורגני לוקח זמן, אין מדובר בעבודה של מספר שבועות אלא עבודה של מספר חודשים ולעיתים שנים. לכן שילוב איש קידום אתרים בשלב מוקדם של הקמת האתר, יוכל לחסוך זמן להמשך העבודה של איש קידום האתרים.
קיימים עוד יתרונות רבים בשילוב איש קידום אתרים בעת הקמת אתר אינטרנט, קיימים עוד יתרונות נוספים אך הם רלוונטיים בהתאם להגדרות האתר. זכרו כי זה לא משנה באיזה סוג אתר מדובר, גם אם מדובר בלוח דרושים של עבודה מועדפת או מגזין אינטרנטי לגיל הזהב, כל אתר באינטרנט צריך תנועה לאתר שלו! זה התפקיד של אנשי הקידום אתרים.

 

קבוצת אתרים פלוס: