טיפים לבניית אתר מצליח

טיפים לבניית אתר מצליח

איך עושים מהאתר שלך כוכב אמיתי?

שיביא למיתוג החברה המיוצגת כמובילה בתחומה.
שישמש חלון ראווה לקידום מוצריה ושירותיה.
שיגרום לכל גולש/לקוח פוטנציאלי ליצור עמה קשר.
 
להלן כמה טיפים שכבר הוכיחו, שהם עושים את העבודה ובגדול:
 
דאגו לטעינה מהירה של האתר - כי כל שנייה מול מסך מחשב ריק מרגישה כמו נצח עבור הגולש. המשימה היא לרתק אותו אל האתר כבר בשניות הראשונות, רק כך הוא יישאר. טעינה איטית ובלתי ידידותית תשלח אותו למחוז אחר.

קצצו בגימיקים ואנימציות -  אנשי האינטרנט הינם אנשי מידע ובזאת יש להתרכז. אנימציות וגימיקים שמתרוצצים על המסך, עלולים להסיח את דעת הגולש מהמסר שאתם מבקשים להעביר, מה גם שהם מכבידים על האתר ומאטים את טעינתו.

השקיעו בכתיבה -  הקפידו על ניסוח מקצועי, שיווקי, תמציתי ופשוט. התאימו את סגנון הכתיבה לאופי האתר/העסק שלכם. השתמשו במילים מוכרות שמנועי החיפוש אוהבים, וכך תרכשו יותר גולשים. אל תכתבו "מגילות" - חלקו את הטקסט לנושאי משנה וכך תהפכו אותו לאטרקטיבי.

התאימו עיצוב גרפי - התמקדו בעיצוב פונקציונלי, כזה שיבטא את אופי עסקכם/אתרכם בצורה הברורה ביותר. אל תתנו לתמונות להשתלט על האתר ומסריו. אל תפריזו בהעמסת צבעים שעלולה לשוות לאתר מראה זול.

שימרו על אחידות - בכל דפי האתר יש להקפיד על אחידות: עיצוב גרפי דומה, סגנון כתיבה אחיד, כפתורי קישור במיקום קבוע וכו'. זאת על מנת ליצור לגולש סביבה נעימה ונוחה ולהקל עליו את השיטוט באתר. כך הוא יקלוט בקלות את המסר אותו ברצונכם להעביר.
 
תנו למקצוענים לעשות את העבודה -  באותה מידה שלא תתנו לחובבנים לנהל את עסקכם, אל תתנו להם להקים לכם אתר. בניית אתר היא עבודה למקצוענים. זו אמנות שמכוונת לשרת אתכם, לפתח ולקדם את עסקכם. לכן, אל תתפתו למחירים נמוכים או לחובבנים שאינם בקיאים בעשייה האינטרנטית, שנמצאים פה היום ועלולים להעלם לכם מחר. לכו על הבטוח והמקצועי כי זהו המפתח לקידומכם במדיה החדשה והאטרקטיבית ביותר בהווה ובעתיד.
 
מאמרים שפרסמנו בנושא:
 
 
 
ליצירת קשר, לחצו כאן:

 

קבוצת אתרים פלוס: