עיצוב אתר מסחר אלקטרוני

עיצוב אתר מסחר אלקטרוני

עיצוב אתר מסחר אלקטרוני

החנות הוירטואלית שלך צריכה להיות מסבירת פנים ומעוצבת לא פחות מחלון הרוואה של החנות הפיסית שלך. אם אתה נראה טוב - מסתכלים עליך. אם אתה נראה טוב מאוד - מסתכלים, נעצרים ונשארים! כך זה גם עם עיצוב  אתרים. לכן, ב"פלוטו" משקיעים בעיצובים.

ברוכים הבאים לסטודיו לעיצוב גרפי של פלוטו. כאן תפגשו אותנו - צוות מקצועי, לבבי ומלא רעיונות, שמעניק שירותים ברמה יוקרתית עם התייחסות אישית. כל אתר זוכה למלוא תשומת הלב ומעוצב על פי טעמכם, תוך כדי ייעוץ והכוונה של מעצבי אתרים מנוסים, שמשתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר

איך עיצוב נולד? שלב אחר שלב:

מתחילים באיסוף הדרישות עבור עיצוב האתר -
בפגישה ראשונית אנו מקבלים מכם את החומר הבסיסי לעיצוב האתר, מתרשמים מהיקף העבודה ומדרישות התוכן, הטכנולוגיה והעיצוב. מהפגישה הזאת אנו יוצאים מצויידים בחומר שמהווה בסיס לבניית הרעיון העיצובי. אפשר להתחיל לעבוד..... 

מגבשים רעיון עיצובי -
בשלב זה, מופקות בסטודיו לעיצוב  2 סקיצות גרפיות שונות, המוגשותלכם לבחירתכם ואישורכם.הסקיצות ערוכות בפורמט "פוטושופ" באיכות גבוהה, ומכילות את כל הפרטים לאישור. הרעיון העיצובי כולל: בחירת סקלת צבעים שמותאמת למסר השיווקי ולקו הגרפי של העסק/האתר, תכנון ממשק אינטראקטיבי לשיטוט באתר, בחירת תמונות ומיצגים גרפיים מתאימים (( image .והנה, אנחנו כבר במחצית הדרך!

יש אישור?
שלב בחירת הסקיצה ואישורה מפגיש בינינו שוב. הפעם זו פגישת משוב הנערכת טלפונית או במשרד. במהלך הפגישה אנו עוברים בצורה מסודרת על פרטי הסקיצות, מקבלים תגובותיכם/הערותיכם  ומגבשים החלטה לגבי הנוסח העיצובי המועדף עליכם. במידת הצורך, נכין סקיצה מתוקנת נוספת, שתימסר לאישורכם הסופי.

מכאן מבצעים פנייה למלאכת בניית  האתר.

זה הזמן לבצע - עכשיו בונים אתר, מעצבים, מלטשים, מחדדים ומעגלים. הכל מתבצע בצורה מדוייקת ותואמת למפרט המאושר - תכנות, פלאש והוספת אלמנטים עיצוביים כגון: רכישת אימג'ים, כפתורים לשיטוט באתר ועוד.


תיק העבודות      עיצוב אתר מסחר אלקטרוני   עיצוב  אתר תדמית

קבוצת אתרים פלוס: