פרופיל פלוטו

פלוטו בע"מ, מתמחה בפיתוח, אפיון והקמת אתרי אינטרנט ויישומים שונים ברשת, ומשלבת קידמה וניסיון גם יחד. פלוטו היא נבחרת מנצחת, שמעניקה שירותים חדשניים, עטופים באמינות ויחס אישי לכל לקוח. בין לקוחות פלוטו נמנים עסקים וחברות מהמובילים בישראל.

פרופיל פלוטו

 
 

המומחיות שלנו - פיתוח ואספקת פתרונות אינטרנט ובניית טכנולגיות בינה עסקית , שמגובים בממשקי אדם-מחשב .

בנייה ועיצוב של אתרים מסחריים ותדמיתיים הם תהליכים מורכבים שצריכים להתבצע במקצועיות ואנו ב"פלוטו" עושים זאת על הצד הטוב ביותר.זה מה שתקבלו מאיתנו:

 • בניית אתרי תדמית -  לעסקים בכל היקף, לרבות פורטלים תדמיתיים של חברות
  מובילות בשוק הישראלי והעולמי, אתרי התדמית "נתפרים" על פי דרישת הלקוח ובהתאם לצרכי עסקו.
 • בניית אתרי סחר אלקטרוני - ל"פלוטו"ניסיון רב בהקמה ובבנייה של אתרי אינטרנט דינאמיים, מסחריים, חנויות מקוונות ומערכות מלאות לניהול מכרזים בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח.לקוחותינו נהנים ממערכת ניהול אתר(CMS) ידידותית, שמאפשרת להם לעדכן את האתר בקלות מרבית, ומתכנון ממשק נוח לגולש ורמת אבטחה גבוהה.

 • פיתוח ובניית טכנולוגית  בינה  עסקית  כגון:
  אתרי חדשות, אתרי לומדות חינוכיות, אתרים מתחום המדיה, אתרי אינטראנט, אתרי צרכנות: מכירות פומביות, מדריכי ניתוב לבעלי עסקים, השוואת מחירים, מודיעין עסקי, מודיעין שיווקי ותחרותי, מערכות CRM .  
 •  בשורה התחתונה - כל קונספט העולה בדעתו של הלקוח יהפוך באמצעות פלוטו לעסק מנצח.

 • קידום אתרי תדמית וסחר:היום אתם כבר יודעים שלא רק חשוב לבנות ולעצב אתר, אלא גם צריך לקדם אותו. לשם כך אנו מציעים שירות רחב הכולל קידום, פתרונות תוכן ופרסום עבור אתרכם. כך תוכלו להזניק אותו קדימההרחק מהמתחרים שלכם.

 • קידום אתרים - "בוא תתקדם איתנו"
  לאחר שהקמת ועיצבנו את האתר, מן הראוי לשווק אותו כך שלא רק שייכנסו אליו כמה שיותר גולשים, אלא שאלו גם יעשו בו את הפעולות הנכונות מבחינתך (קניה, פניה). אנו נזרים אלייך את הגולשים על ידי מגוון פעולות כמו קידום אתרים (SEO), פרסום ממומן (PPC)ופרסום ויראלי ונניע אותו לבצע פעולה על ידי כתיבה שיווקית נכונה.

אסטרטגיית השיווק אותה נטווה עבורך ניזונה מהניסיון שלנו בזירת האינטרנט הישראלית והבינלאומית, וממחקרים מקיפים שאנו מבצעים על מילות מפתח ואתרים מתחרים. אנחנו דוגלים בטיפול צמוד בלקוח, ולכן נדאג לעדכן ולהזרים עבורךדוחו"ת תקופתיים מקיפים, לטובת ניתוח ומעקב אחר האפקטיביות של קמפיין השיווק שלך.

אומרים שלא צריך להסתכל על הקנקן, אלא על מה שיש בו. זה אולי נכון, אבל בעולם עסקי ותחרותי בהחלט חשוב שתבלוט ושתיראה יפה ביחס לשאר."פלוטו" רואה בעיצוב האינטרנטי חלק הכרחי בתהליך המיתוג של האתר והעסק. על כן, אנו מקדישים למימד הגראפי מחשבה רבה ומתכננים אותו בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. אנו פועלים על פי עיקרון היצירתיות והיציאה מהתבנית - הכול כדי לעשות אתכם מיוחדים וממותגים.
לשם כך ב"פלוטו" קיים סטודיו לעיצוב שיספק עבורך מגוון פתרונות גראפיים בתוך ומחוץ לאתר האינטרנט, כמו:עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור,עיצוב ניוזלטרים (איגרת אינטרנט), עיצוב דפי נחיתה מכירתיים ועוד. לצפייה בתיק העבודות
 

תפיסת העבודה ב"פלוטו" מתמקדת בשאיפה לספק כלים אופטימאליים, שיאפשרו לכל לקוח לנהל את האתר ו/או העסק, ולשלוט בו בכל רגע ומכל מקום, ללא דיחוי, ללא מגבלות וללא תלות במתכנת מקצועי. כאמור, כל היישומים מגובים במערכת לניהול עצמי, אשר מספקת למנהל האתר סביבת עבודה ידידותית עם גישה נוחה לכל מרכיבי עמדת הניהול, ויכולת לעדכן תכנים ונתונים בזמן אמת באופן שוטף ועצמאי, ללא צורך בידע מוקדם בתכנות.

הפיתוח ב"פלוטו"- פלוטו מעמידה לשירות לקוחותיה צוות פיתוח מיומן, סטודיו מתקדם לעיצוב, יועצי שיווק מנוסים וכותבי תכנים מעולים, כולם מהשורה הראשונה בתחומם וכולם מכוונים למטרה אחת - להעניק ללקוחות מוצר כולל, לתת להם את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת.

השירות ב"פלוטו"הוא היהלום שבכתר. כל לקוח זוכה לפתרון מלא וליווי מושלם עד להשלמת הפרויקט ולאחריו. את החיבוק החמים של צוות פלוטו מרגישים בכל שלב, החל מעיצוב הקונספט לאתר ועד לתכנים, עיצוב גרפי, ייעוץ שיווקי, קידום במנועי חיפוש, שדרוגים עתידיים ועוד. החיבוק הזה הוא הסוד לניהול המושלם ולקידום והרווחיות של כל לקוחות החברה.
 
קבוצת אתרים פלוס: