פתרונות אינטרנט

בפלוטו תמצאו את הפתרון הכולל להוציא מהאתר שלכם את הטוב ביותר, בזמן הקצר ביותר. ניסיון, חדשנות, אמינות ותמיכה מלאה - אלו הם יסודותיה וסודות הצלחותיה של מחלקת הפיתוח ב"פלוטו".

פתרונות אינטרנט

פתרונות אינטרנט בפלוטו

  1. בניית אתרי תדמית וסחר: אפיון והקמת האתר על פי מטרותיו וצרכיו של הלקוח. 
  2. עיצוב אתרי תדמית וסחר: התאמת ויזואלית של האתר לקונפסט של הלקוח.
  3. שיווק אתרי תדמית וסחר: באמצעים של פרסום וקידום אתרים.

לאלה מתווספים:
 

שירותי תמיכה מושלמים לאחר בניית האתר- פלוטו מעניקה ללקוחותיה תמיכה ברמה הגבוהה ביותר. כל התומכים עברו הסמכת MSCE של MICROSOFT. צוות הפיתוח זמין, אדיב, ומסוגל לתת מענה מיידי לכל תקלה, החל מהגדרות דוא"ל ועד להגדרת שרתי אינטרנט, הפניות ועוד.

הטכנולוגיה ואפיון היישומים - אתרי האינטרנט המפותחים ע"י פלוטו נבנים בטכנולוגיית asp/asp.net ומנוהלים ע"י בסיס נתונים דינאמי. המודולים השונים מאפשרים למנהל האתר עדכון עצמאי וכתיבת תכנים דינאמיים ע"י שימוש בעורך טקסט משופר. טכנולוגיות תכנות הניתנות ליישום באתרי החברה: asp, asp.net, html, css, javascript, php, xml ,dhtml.

השרתים - חוות השרתים של פלוטו כוללת שרתים רבי עוצמה, שמתארחים בחוות השרתים של חב' נטוויז'ן. מיקום זה מספק ללקוחות פלוטו אבטחת מידע מעולה, זמינות, גישה מהירה לאתרי החברה, שידורי אודיו ווידיאו ועמידה בעומסים גבוהים. השרתים תומכים בשיטת ההצפנה SSL, המאפשרת תקשורת נתונים בטוחה בין מחשב הלקוח לשרת (חיוני להעברת פרטים "רגישים" כגון: כרטיסי אשראי, סיסמאות וכו').

תוכנה וחומרה - פלוטו משתמשת בבניית האתרים במוצרי מיקרוסופט המוכרים והבטוחים: מערכות הפעלה חדישות: WINDOWS 2003 SERVER, תמיכה במסדי הנתונים ACCESS, MY-SQL , MS-SQL. ל"פלוטו" שרת DNS אישי שמבטל את התלות בספק האינטרנט לצורך אכסון האתר.

גיבוי ואבטחה - המידע המצוי על שרתי החברה מגובה יומית, חודשית ושנתית, ומאוכסן בכספות במיקומים שונים - זאת כדי להגביר את רמת הביטחון ושרידות המידע. על מנת לוודא התקינות השוטפת של אתריה, מפעילה החברה בדיקות לאורך כל היממה במחזוריות של שישים שניות.


קבוצת אתרים פלוס: