קידום אתרי תדמית וסחר

קידום אתרי תדמית וסחר

שיווק פירסום וקידום באינטרנט - כלי העבודה

להצטיין בשיווק ופרסום באינטרנט זה אתגר אמיתי במקום בו מושגים חדשניים מכוונים ומעצבים את דעת הקהל. מנועי חיפוש, אינדקסים, שיתופי פעולה, לינקים, באנרים, מילות חיפוש הם מפתחות השיווק והפרסום הנוכחיים באינטרנט.

פלוטו מציעה לחברות ומנהלי אתרים פתרונות שיווק ופרסום מקצועיים ויעילים המשלבים ראיה ייחודית ורחבה של עולם האינטרנט כמודל התנסות והגשמת יעדים בסביבה גלובאלית.

פתרונות השיווק והפרסום מאפשרים הרחבת יכולות שיווקיות, חשיפה אפקטיבית, בניית אתרים מכווני מטרות, איכות ומיקוד מסרים וכמובן הגשמת יעדים תוך כדי לימוד והבנת המדיה האינטרנטית.

 
הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתחיל להתקדם.
 
למידע נוסף:
  • פרסום האתר במנועי החיפוש
  • כתיבה שיווקית
  • ייעוץ וליווי שיווקי
  • אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש
  • ניהול קמפיינים בשיטת P.P.C

פרסום האתר במנועי החיפוש

אחד המפתחות לאתר מצליח באינטרנט היא יכולתו לנתב ולהוביל גולשים שמחפשים את המוצר, השירות או המידע שקיים באתר.

מנועי החיפוש המובילים בישראל כדוגמת: Walla, Nana, Ynet, Tapuz , Msn, Netex  GOOGLE  מהווים עורקי תנועה ראשיים של גולשים המבצעים חיפושים באינטרנט, ולכן הפרסום במקומות אלה הינה דרך נפוצה ויעילה ליידע את הגולשים על קיומו של האתר באינטרנט, ועל ידי כך לקבל אליו הרבה הקלקות שיחשפו את האתר לפוטנציאל האינטרנטי שלו.

לחצו כאן לפרסום אתר תדמית או סחר במנועי החיפוש
 
 
כתיבה שיווקית 
המילים והתכנים שבאתר באים לספר על המוצר ועל השירות שאתם מציעים בדרך הבונה אמון בעיני הגולשים, ובסופו של דבר משכנעת אותם לבצע את אותה פעולה שאתם מייחלים לה.
תפקידה של הכתיבה השיווקית היא להעביר בדיוק רב את המסר השיווקי שלכם לקהל המטרה המיועד תוך כדי התמקדות בתועלות היחודיות של המוצר או השירות באתרכם, וכשהכתיבה השיווקית באתר שלכם משכנעת ועושה את העבודה, גם אתם מתחילים להנות...
אם ברצונכם לשפר ולמקד את התכנים באתרכם, לקבל רעיונות לסלוגנים ועוד, אל תהססו. 
פנו אלינו לצורך כתיבה שיווקית לאתר שלכם.  
 
ייעוץ וליווי שיווקי
 
עצה טובה אחת מאיש מקצוע מיומן חוסכת חודשים רבים של עבודה קשה.
העצות השיווקיות יקרות מפז ומבוססות ניסיון אישי נרחב, בקיאות ולמידה בלתי פוסקת בתחום השיווק באינטרנט בארץ ובעולם.
בעזרתן תקבלו את כלי השיווק המועילים ביותר להגשמת מטרותכם וכשלרשותכם אתר אינטרנט חזק, מצליח ומשגשג המגשים את יעדיו. על מנת לקבל ייעוץ שיווקי מאנשי המקצוע המובילים באינטרנט, לחצו כאן: ייעוץ שיווקי באינטרנט 
 
אופטימיזציה של האתר למנועי חיפוש SEO
האופטימיזציה לאתר היא השפה שמנועי החיפוש מבינים. חלונות הראווה של מנועי החיפוש מציגים לקהל הגולשים את דלתות הכניסה לאתרים שלכם. רשימת האתרים המופיעה במנועי החיפוש כמעט אין סופית, והשאלה היא האם האתר שלכם מדורג מספיק גבוה ? מהותם של מנועי החיפוש הוא לשדך בין גולשים לבין אתרים באינטרנט. משימתם לא קלה בכלל והיא לנבור בין כל האתרים ולמצוא את המידע והתשובות הרלוונטיות ביותר לשאלת החיפוש.
 
כל אחד ממנועי החיפוש משתמש באלגוריתם ייחודי הכולל משתנים רבים שבעזרתם מתקבלת ההחלטה באיזה מקום בתוצאות החיפוש להראות את האתר לגולשים. אתרים המקבלים ניקוד אופטימיזציה גבוה ע"י מנועי החיפוש מוצאים דרכם לדפי התוצאות הראשונים. הנקודות מתחלקות על פני משתנים רבים כגון: איכות האתרים, איכות הקישורים, רייטניג, התכנים באתר, מילות המפתח, נישת האתר, מבנה ועוד.
 
אין צורך להכביר במילים על חשיבות הופעת האתר בדפי התוצאות הראשונים של מנועי החיפוש, וכל בעל אתר יודע שההקלקות המשתלמות ביותר והלא ממומנות באות מכאן. חוקי הסטטיסטיקה מראים שרובם המכריע של הגולשים במנועי החיפוש לא יסתכלו מעבר לדף השלישי או הרביעי בתוצאות החיפוש, ומכאן שאתרים הרוצים להופיע בפיסגת דפי תוצאות החיפוש צריכים להתייחס ברצינות לחוקי האופטימיזציה למנועי החיפוש.
אם ברצונכם לא רק לבנות אתר, אלא גם לקדם אותו, לחצו על קידום אתר במנועי החיפוש

ניהול קמפיינים בשיטת P.P.C
הקמפיין בשיטת התשלום לפי הקלקה במנועי החיפוש Google או Yahoo מביא לחשיפת האתר באמצעות מודעות פרסום קריאייטיביות לקהלי יעד מגוונים המתפזרות ברחבי הרשת ומזמינות גולשים להגיע לאתרך דרכן.
תימחור ההקלקות נעשה בשיטת המכרז ובהתאם למיקום המודעה בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש.
אם אתם מעוניינים להשתמש בניסיון העשיר ובידע שלנו, לחצו כאן ל
ניהול קמפיין PPC.

 
 
 
קבוצת אתרים פלוס: